Krajalnica bosch mas 5710 do zabudowy

Krojenie serów rodzi się być pytaniem banalnym, jednak doświadczenie ekspedientek w sklepach z serami na miarę przygotowuje się mówić zupełnie co innego. Sery w zależności od rodzaju, są różną konsystencję. Są sery twarde, do jakich pokrojenia trzeba użyć coś bardzo energie, ale też sery bardzo podatne, wręcz łączące się do wielkości noża, nawet jeśli stanowi więc nóż przeznaczony stricte do krojenia serów. Przez to, że powierzchnia noża brudzi się serem o gęstej konsystencji, kolejne plastry jest coraz trudniej ukroić w system precyzyjny, bez uszkodzenia struktury sera.

Co w takim razie można poradzić osobom działającym w interesach, które codziennie po wielokroć muszą kroić różne rodzaje serów w wysokie plastry dla swoich klientów? Przede wszystkim, muszą brać dobrej krajalnicy. Krajalnica do sera ma-ga to efekt bardzo dużej klasy, przeznaczony do krojenia serów wszelkiego gatunku. Ma bardzo proste ostrze, które dokładnie wrzyna się w ser i odkrawa z niego cieniutkie, delikatne plasterki, bez względu na konsystencję tego sera. Oznacza to, że ta krajalnica posiada w złym czasie pokroić większą suma sera bez potrzeby wycierania powierzchni ostrza co mało plasterków. Istnieje wówczas dużo pozytywne wszędzie tam, gdzie jest potrzeba krojenia wielkich ilości serów różnych gatunków w szybkim okresie, czyli zwłaszcza w zakładach. Coraz chętniej jednak kwalifikujemy się na zakup krajalnicy do swoich domów, ponieważ ukazuje się, że bardzo chętnie oddajemy się wyręczać w akcjach, jakie są konieczne, a jakie powodują nam dużo kłopotu.

Dziś, zamiast kupować ser na plasterki, możesz dostać własną krajalnicę do sera, i wszystkiego dnia odkrajać tyle plastrów sera, ile dokładnie chcesz z wszelkiego bloku sera! To szeroka oszczędność energii i samego sera, bo ten umieszczany w perspektywie całego bloczku będzie brudził się o moc wolniej niż ser pokrojony w długie plasterki w sklepie.